it-site outsourcing IT
outsourcing IT kraków
find mail home


Strona główna  |  Firma  |  Oferta  |  Galeria  |  Referencje  |  KontaktMenu


Współpracujemy z:


KUP PRODENTIS

Jesteśmy Partnerem Handlowym Producenta "PRODENTIS"
Oprogramowania do obsługi gabinetu stomatologicznego

sprzęt komputerowy

wynajem sprzętu komputerowego

Projekty automatyka

outsourcing stomatologia

Obsługa salonów samochodowych

Kilka słów o nas i naszych osiągnięciach

O Nas
 
IT-Site istnieje na polskim rynku od początku 2007 roku. Założycielem oraz głównym udziałowcem jest mgr inż. Krzysztof Adamus. Bogate doświadczenie, profesjonalne podejście do zadań, wyspecjalizowana kadra, sprawiają że firma może zaoferować bardzo szeroki wachlarz usług, na najwyższym, światowym poziomie. Dzięki szybkości, efektywności i precyzji, firma zdobywa uznanie wśród klientów, w wielu różnych branżach. Do dynamicznego rozwoju firmy przyczyniają się wysoko wykwalifikowani pracownicy, co powoduje bardzo dużą elastyczność w zakresie oferowanych usług i projektów. Firma IT-Site jest przygotowana na podjęcie każdego wyzwania, stawianego przez najbardziej wymagającego klienta.
 

obsługa IT skodaFirma IT-Site posiada wiele certyfikatów, które potwierdzają naszą wiedzę oraz kompetencje.
 

Zobacz więcej >>


outsourcing IT najtańsze rozwiązanie Nasze realizacje
 
Jeśli jesteś zainteresowany listą zadań, jakie do tej pory zrealizowała nasza firma....

kliknij tutaj... >>


Misja
 
Chcemy wykorzystywać nasze wspólne doświadczenie i wiedzę przy tworzeniu kompleksowych systemów teleinformatycznych. Pragniemy dopasowywać się do potrzeb naszych klientów, a nasze działania mają być profesjonalne, szybkie i skuteczne. Wspólnie z naszymi klientami będziemy dążyć do osiągnięcia wyznaczonych celów. Nasz sukces – sukcesem naszych klientów.
 

Wizja
 
Nowoczesne przedsiębiorstwo XXI wieku to przedsiębiorstwo wykorzystujące w 100% nowoczesne trendy w informatyce. Komputeryzacja wkroczyła w życie każdego nowoczesnego przedsiębiorstwa. W parze z jej postępem maszerują nowoczesne technologie w każdej dziedzinie teletechniki. Tylko w połączeniu informatyzacji z teletechniką można w profesjonalny i skuteczny sposób zarządzać pracą swojego przedsiębiorstwa. Pragniemy umożliwić naszym klientom bezproblemowe wkroczenie w nowoczesność. Wdrożenie systemu informatycznego jest najbardziej skuteczne i przynosi najwymierniejsze korzyści tylko wtedy, kiedy zadbamy nie tylko o aspekty sprzętowe, ale również o ludzi, którzy staną się użytkownikami nowoczesnego systemu teleinformatycznego. To dla nich należy go dobrać, aby korzyści były jak największe a zadowolenie obustronne.
 

Wartości
 
- Cenimy naszych pracowników i szanujemy różnorodność ich pomysłów stawiając na ich sukces zawodowy, będący naszym sukcesem;
- Cenimy naszych klientów mając na względzie ich potrzeby, wizje, plany. Całą naszą wiedzą i doświadczeniem zapewniamy im rozwiązania i obsługę na najwyższym poziomie;
- Najbardziej cenimy zaufanie i uczciwość a także innowacje oraz profesjonalizm;
- Pragniemy być najlepsi. Dążymy do tego celu poprzez szkolenia oraz samodoskonalenie.